subscribe
Lori Hoxha ju zbulon dietën e saj, garanton humbjen në peshë

Mediale Vip

Lori Hoxha ju zbulon dietën e saj, garanton humbjen në peshë

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 22:53
Lori Hoxha

Lori Hoxha është një nga  vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. 

Ajo është një shembull që ndiqet nga vajzat shqiptare për pamjen e jashtme. Gjithashtu trashëgimtrja e Top Medias është mjaft elegante dhe nëse deri më sot ju bënte kuriozë ideja se si ajo mbahet aq në forme, Lori sapo ka zbuluar sekretin.

Mund të hani vetëm makarona me gjalpë dhe djathë. Do humbisni kile dhe nuk do ndjeni uri shkuran Lori në postimin e saj. 

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus