subscribe
Eni Koçi publikon baladën e ndjerë “Edhe sot”

Mediale Vip

Eni Koçi publikon baladën e ndjerë “Edhe sot”

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 14:54
Eni Koçi

Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja Eni Koçi ka publikuar në klipin e saj më të fundit.

Me titull “Edhe sot”, Eni shfaqet tejet sensuale në këtë baladë mjaft të ndjerë. E veshur me një fustan të zi dhe e shoqëruar me kitare Enin këtë herë e shohim në një version ndryshe nga çfarë jemi mësuar.

Komentet
comments powered by Disqus