subscribe
Ndahet çifti i njohur

Mediale Vip

Ndahet çifti i njohur

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 14:07
Nastia Liukin dhe i fejuari i saj Matt Lombardi

Nastia Liukin dhe i fejuari i saj Matt Lombardi janë ndarë, pothuajse tri vjet e gjysmë pasi kanë shpallur fejesën e tyre.

Një përfaqësues i ish-gjimnastes olimpike konfirmoi ndarjen përmes një deklarate.

‘Nastia dhe Matt janë ndarë miqësisht’, tha ajo për Us Weekly.

‘Ata u ndanë gjatë verës’.