subscribe
Pritet që të bëhet nënë për herë të parë, Loredana nominohet për çmimin...

Mediale Vip

Pritet që të bëhet nënë për herë të parë, Loredana nominohet për çmimin...

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 11:13
Loredana Zefi

Reperi Mozik dhe Loredana janë në një lidhej dashurie dhe shumë shpejt priten të bëhen prindër për herë të parë.

Megjithëse në fillim u njoh si e dashura e reperit Mozzik, tashmë ajo po krijon karrieren e vetë në muzikë.

Ajo ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Loredana tregoi se është nominuar për BEST HIP HOP ACT dhe ka kërkuar nga fansat ta mbështesin atë në këtë garë.

’ Përshendetje njerëz. Përveç faktit që unë jam emëruar këtu unë ju kam borxh. Ndoshta ju nuk e shihni si mirënjohje dhe ndoshta ju mendoni se kjo është shumë e natyrshme për mua. Unë jam e vetëdijshme se muzika e mirë shpërblehet por mbështetja mega gjigante nuk është gjithmonë aty si ju që keni qenë me mua deri më sot’ ka shkruar Loredana në postim duke kështu të gjithë fansat për mbështetjen që i kanë dhënë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus