subscribe
Chrissy Metz nis një lidhje të re

Mediale Vip

Chrissy Metz nis një lidhje të re

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 10:34
Chrissy Metz, Hal Rosenfeld

Chrissy Metz thuhet se ka nisur një lidhje të re.

Aktorja 38-vjeçare është duke u takuar me kompozitorin Hal Rosenfeld, sipas Us Weekly.

‘Ata janë në lidhje që disa muaj. Ai është një djalë i mirë dhe Chrissyt i pëlqen shumë’, tha një burim për revistën.

Chrissy dhe i dashuri i saj i ri u kapën fundjavën e kaluar duke i mbajtur duart.