subscribe
Adelina dhe bashkëshorti i saj darkuan mbrëmë me këtë personazh publik

Mediale Vip

Adelina dhe bashkëshorti i saj darkuan mbrëmë me këtë personazh publik

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 09:22
Adelina Tahiri me burrin e saj, foto arkiv

Adelina Tahiri si rrallë herë është shfaqur në një imazh pranë bashkëshortit.

Janë të pakta rastet kur Adelina Tahiri ka publikuar fotografi me bashkëshortin ku fytyra e tij duket në tërësi.

Së fundmi dyshja kanë darkuar me moderatorin Ermal Mamaqi dhe ishte ai që e postoi fotografinë në Instagram.

‘’Dolëm me @adelina_tahiri1 për një darkë me burrat…’’, ka shkruar Ermali pranë fotos.

Kujtojmë se Adelina ka pranuar akuza të ashpra para martesës me burrin që ia ka rrëmbyer zemrën pasi publiku thonin se e ka marrë për para dhe se duket si të ishte babai i saj.

Pavarësisht të gjitha ‘goditjeve’, këngëtarja ka treguar se është e lumtur dhe është martuar me shumë dashuri.

Image