subscribe
Kim dhe West angazhojnë një ekip për të shuar zjarrin që po rrezikon shtëpinë e tyre

Mediale Vip

Kim dhe West angazhojnë një ekip për të shuar zjarrin që po rrezikon shtëpinë e tyre

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 08:08
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë angazhuar ekipe private për të parandaluar që flakët ta kaplojnë villën e tyre

Ekipi u angazhua dhe ka hapur kanale për të krijuar një ndalesë për zjarrin.

Shtëpia e çiftit është në qendër të shumë shtëpive të tjera dhe në një pozitë kyçe ku zjarri mund të përhapej.

Burime të TMZ që e bënë të ditur këtë informatë, kanë thënë se ata janë duke e falënderuar West që po përpiqen të shpëtojnë bllokun.

Ndërsa, familja e Kim është duke qëndruar në një hotel pas evakuimeve.

Image