subscribe
Grida Duma ndryshon ‘look’ dhe duket ‘wow’!

Mediale Vip

Grida Duma ndryshon ‘look’ dhe duket ‘wow’!

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 13:41
Grida Duma

Ishim mësuar me tiparet e saj të errëta, që flokët e zinj ja nxirrnin edhe më shumë në pah. Por duket se Grida Duma ka menduartë sjellë një ‘look’ më të freskuar, si për t’i paraprirë dimrit që po vjen. 

Deputetja e Partisë Demokratike, ka hequr dorë nga ngjyra e zezë e flokëve dhe i ka lyer në ngjyrë çokollatë të çelët, duke i shtuar edhe ca fije te zbehta, për ta ëmbëlsuar edhe më ngjyrën.

Është e kotë të themi që ajo duket tmerrësisht bukur, pasi fotot flasin vetë. Ndonëse portretit të saj mund t’i shkonte çdo ngjyrë, por paraqitja me të cilën është shfaqur Grida së fundmi është thjesht ‘wow’.

Image
Komentet
comments powered by Disqus