subscribe
Emily shfrytëzon ditët me diell, pozon me bikini!

Mediale Vip

Emily shfrytëzon ditët me diell, pozon me bikini!

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 07:44
Emily Ratajkovski

Emily Ratajkovski vazhdon të shfrytëzojë ditët me diell.

Modelja e famshme ka pozuar përsëri me bikini, derisa ka nxjerrë në pah fizikun e saj të formësuar,

Ratajkovski bukur shpesh tregon edhe më shumë se që duhet, dhe për këtë nuk ka fije turpi, sigurisht që linjat e saj janë për çdo lëvdatë! 

Image
Komentet
comments powered by Disqus