subscribe
Shqiptarja Beauty Lil fiton ne Vjenë

Mediale Vip

Shqiptarja Beauty Lil fiton ne Vjenë

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 16:19
Beauty Lil

Tashmë fama e punës së saj është e njohur kudo, madje jo vetëm emrat e njohur të botës shqiptare shkojnë në klinikën e saj por edhe të huajt. Po flasim për shqiptaren LilVlora, ose më mirë të themi se ka kohë që njihet me emrin e punës së saj Beauty Lil, ku ne na befasojë një çmim që sapo kishte marrë dhe nmësuam se ajo ishte nderuar në ceromoninë e ndarjeve të çmimeve në Vienë për sallonin më të mirë në Zvicër. Natyrisht se jo vetëm ajo dhe stafi por të gjithë shqiptarët duhet të gëzohen për arritjen e saj, aq më tepër në një treg shumë cilësor e të huaj e të nderohesh në një kryeqytet të madh siç është Viena.BS

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus