subscribe
Klea Huta pa grim, shikoni si duket moderatorja

Mediale Vip

Klea Huta pa grim, shikoni si duket moderatorja

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 14:35
Klea Huta

Klea Huta sapo ka startuar emisionin e saj më të ri “Vip Club” emision në të cilën janë të ftuar personazhe të njohur që jetojnë në Amerikë.

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e ëmbël, sot është rikthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë nga një foto e publikuar pa makeup, të shkrepura në një bar të kryeqytetit .

Foto e cila ka treguar se dhe pse moderatorja na shfaqet e kuruar në çdo dalje të saj, sharmi dhe bukurinë e ka të lindur.

Image