subscribe
Meda uron babain me fjalë zemre me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Meda uron babain me fjalë zemre me rastin e ditëlindjes

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 10:58
Meda

Meda është shumë aktiv me këngë të reja dhe koncerte.

Meda së fundi përmes një imazhi të postuar në llogarinë e tij në Instagram, ka uruar një person të shtrenjtë për të.

Bëhet fjalë për babain e tij, të cilit ia uroi ditëlindjen përmes një fotografie me veshje kombëtare.

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

“Urime ditlindjen baba Hasan. Ishalla edhe 100”, ka shkruar Meda në urimin e tij.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Meda është “Ja un ja ti”, në duet me këngëtaren Vjollca Haxhiu.