subscribe
Robin Thicke dhe e dashura e tij humbasin shtëpinë pas zjarrit në Kaliforni

Mediale Vip

Robin Thicke dhe e dashura e tij humbasin shtëpinë pas zjarrit në Kaliforni

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 07:54
Robin Thicke dhe e dashura April Love Geary

Robin Thicke dhe e dashura April Love Geary kanë humbur shtëpinë e tyre në Malibu si pasojë e zjarreve në Kaliforni.

Gary, 23-vjeçare hyri në Instagram për të postuar një foto ku shihet vetëm porta e tyre e përparme.

‘Shtëpia jonë iku’, shkroi modelja.

Të dy Gearsy dhe Thicke, të cilët janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë së bashku, i kanë mbajtur të informuar fansat, pasi zjarret në Kaliforni po vazhdojnë.

Të premten, artisti zbuloi se ai dhe familja e tij u detyruan të evakuoheshin.

Geary dhe Thicke janë midis një numri të konsiderueshëm të të famshmëve që janë prekur nga zjarret, përfshirë Kim Kardashian, Martin Sheen dheCaitlyn Jenner.

Image