subscribe
Kylie duket për mrekulli, realizon edhe foto duke fokusuar linjat trupore

Mediale Vip

Kylie duket për mrekulli, realizon edhe foto duke fokusuar linjat trupore

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 07:43
Kylie Jenner

Kylie Jenner, apo njohur ndryshe si një prej vajzave më të pasura në moshën e saj di gjithnjë si të marrë vëmendjen e duhur.

Ajo vazhdimisht sjell ndryshime të reja në pamjen e  jashtme.

Kësisoj së fundi ajo u kthye sërish në bionde dhe flokë të gjata, që e bëjnë të duket si një kukull e vërtetë, 

Mbrëmë Kylie zgjodhi të dalë me miken e saj duke realizuar edhe disa fotografi dhe video të mrekullueshme në Instagram.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus