subscribe
Elsa vjen me hitin e ri ‘Nein, nein’

Mediale Vip

Elsa vjen me hitin e ri ‘Nein, nein’

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 15:38
Elsa Bytyqi

Ditë më parë u paralajmërua se skenës muzikore po i shtohet edhe një yll i ri. Tashmë kënga e saj ka dalë në tregun tinë muzikor. A u ka marrë malli të dëgjoni një zë u ik, të mrekullueshëm, një zë që tingëllon bukur dhe do të mbahet në mend.

Quhet Elsa Bytyqi, është në klasë të tetë dhe muzika është pasioni i saj i madh. Talenti i saj është vërëjtur që në fëmijëri dhe jo rastësisht ka nisur karrierën muzikore. E ëmbla, e bukura dhe e talentuara tashmë e ka lansuar këngën me titull “Nein Nein”.

Elsa ka finalizuar edhe videoklipin e kësaj kënge, që me gjasë pritet të jetë e sukseshme. Kënga e re e Elsa Bytyqit është produkt muzikor i Shpejtim Gashit – “SHPETASOUND”.

Këngëtarja e re dhe e talentuar është gati për duartrokitjen masive të publikut. Ju ftojmë ta dëgjoni këngën e saj.

Komentet
comments powered by Disqus