subscribe
Enca Haxhia ju thotë mirëmëngjes nën përqafimin e…

Mediale Vip

Enca Haxhia ju thotë mirëmëngjes nën përqafimin e…

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 12:43
Enca Haxhia

Këngëtarja, Enca Haxhia habit shpesh me postimet në rrjete sociale.

Enca Haxhia tashmë është emri më i komentuar në media, jeta, veprimtaria dhe projektet e së cilës zgjojnë gjithnjë kureshtje te publiku.

Ajo sapo është zgjuar dhe momentet e para të kësaj dite i ndau me mbi një milion ndjekësit që posedon në Instagram.

Në fotot e publikuara shfaqet nën përqafimin e qenit të saj me ç’rast i thotë “Mirëmëngjes”, fansave.

“Kujt po i han”, është projekti i fundit i publikuar nga Enca Haxhia në duet me reperin, Don Phenom.

Image
Komentet
comments powered by Disqus