subscribe
Shyhrete Behluli flet për pagesën më të lartë që ka marrë në një koncert

Mediale Vip

Shyhrete Behluli flet për pagesën më të lartë që ka marrë në një koncert

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 09:55
Shyhrete Behluli

Artistja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli meqë ka kohë që është aktive në skenën muzikore nuk ka dyshim se posedon një numër të madh të fansave.

Përveç projekteve që sjell, Behluli është goxha aktive në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare me ç’rast ka edhe përfitime të mëdha.

Së fundmi, Shyhretja ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku në një moment pyetet edhe për pagesën më të lartë që ka marrë në ndonjë koncert.

“Sa i përket pagesës, unë nuk e di, pasi me atë punë merret bashkëshorti im, pasi ai është menaxheri im”, tha Behluli.

Komentet
comments powered by Disqus