subscribe
Rozana, vajza e artistes një super yll

Mediale Vip

Rozana, vajza e artistes një super yll

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 11:02
Rozana Vulaj

“Bëj mama të të ngjaj”, kështu thotë një shprehje e bukur popullore, e në fakt duket sikur është ashtu tek shikon një yll si vajza e artistes së njohur Gjyste Vulaj. Rozana Vulaj është vajza si ëngjëll që shihni në foto, ku është postuar nga artistja në rrjetin e saj social duke e përshkruar si një princeshë, e në fakt ashtu duket e nuk kishte si të ndoshte ndryshe pasi është fruti i parë i një super çifti simpatik si Sokol dhe Gjyste. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar rrallë publikon foto të bijës, që është fëmija e parë e tyre, pasi ne jemi mësuar të shohin më shumë foto të princit të tyre të vogël e mjaft simpatik Besartit, por fotoja e Rozanës ka marrë një lum urimesh dhe komentesh mjaft të bukura e të merituara pasi ajo duket jo vetëm super e bukur por e veshur me mjaft stil. BS