subscribe
Aurela Gaçe kujton Dr Florin: Kohë që nuk kthehen më

Mediale Vip

Aurela Gaçe kujton Dr Florin: Kohë që nuk kthehen më

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 22:05
Aurela Gaçe dhe Dr Flori

Në nëntor të vitit 2014 ka ndërruar jetë,Florand Kondi i njohur me emrin artistik si “Dr Flori”.

Dr Flori ka qenë pjesë e grupit “West Side Family”, bashkë me Landin dhe Armirin, të cilët kanë sjell projekte tejet të pëlqyera nga publiku.

E një bashkëpuntore e ngushtë me Florin ishte edhe Aurela Gaçe e cila herë pas here e kujton mikun e tij në rrjete sociale.

“Kohë që s’kthehen më”, ka shkruar ajo në postimin e fundit.

“Origjinale”, mbetet kënga e pavdekshme e Dr Florit në duet me artisten, Aurela Gaçe. 

Image