subscribe
U tha se nuk kujdesej për të birin! Majk e bën këtë gjë

Mediale Vip

U tha se nuk kujdesej për të birin! Majk e bën këtë gjë

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 08:04
Majk, Roan dhe Majlinda

Reperi Majk dhe bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bënë prindër për herë të parë në maj të vitit të kaluar.

Edhe pse çifti janë ndarë, kujdesin ndaj djalit, Roanit e ka Majlinda, emër tashmë i njohur për publikun.

Pak muaj më parë bëri bujë të madhe, deklarata e Majlindës teksa tha se Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin e tyre. E më pas të gjitha akuzuan ishin kundër reperit, pasi edhe me ligj ai do duhej të kujdesej për Roanin.

Sido që të jetë, pas angazhimeve të shumta që ka Majk dëshmon se gjen kohë edhe për të, i cili publikoi një foto të tij. “ViKingu im”, ka shkruar ai.

Në projekte muzikore është goxha aktiv, “Krejt ti fala”, është kënga e re e tij në duet me Ylli Limanin.

Image