subscribe
Befason Elita, martohet me ‘çeiz’

Mediale Vip

Befason Elita, martohet me ‘çeiz’

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 14:19
Elita Rudi dhe Gjiko

Gjiko dhe Elita do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me 21 shtator, pra këtë të premte.

Tani çifti i njohur ka dërguar edhe ftesat për dasmën e tyre. E duket se Elita dëshiron të martohet sipas traditave të vjetra shqiptare.

Në një foto të postuar në Instagram, Elita ka zbuluar se tashmë e ka bërë gati edhe ‘çeizin’, traditë kjo e lënë pas dore vitëve të fundit në vendin tonë.

Ndryshe dyshja janë edhe në pritje të fëmijës së tyre të parë. 

Image