subscribe
Publikohen fotot! Moderatorja e njohur shqiptare Jona Spahiu, bëhet nënë për herë të parë

Mediale Vip

Publikohen fotot! Moderatorja e njohur shqiptare Jona Spahiu, bëhet nënë për herë të parë

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 09:53
Jona Spahiu dhe Frenkli Ymeri

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! 

Vetëm pak kohë më parë Jona i dha fund beqarisë me bashkëshortin e saj, biznesmenin Frenkli Ymeri. Fillimisht e mbajti të fshehur shtatzëninë, por më pas barku i rrumbullakosur vihej re në çdo fotot të saj dhe të themi të drejtën Jona na ka mbajtur të përditësuar me momentet e ëmbla të shtatzënisë.

Por kjo pritje e ëmbël mbaroi dhe siç bën me dije iconstyle.al, Jona Spahiu është bërë nënë për herë të parë pasi ka ardhur në jetë djali i saj.

Image
Image