subscribe
Publikohet “Krejt t’i fala” nga Majk dhe Yll Limani

Mediale Vip

Publikohet “Krejt t’i fala” nga Majk dhe Yll Limani

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 18:30
Yll Limani dhe Majki

Dy artistë mjaft të pëlqyer, Majki dhe Yll Limani janë bashkuar për një projekt muzikor.

Dyshja kanë publikuar sot këngën “Krejt t’i fala”, të cilën e kanë shoqëruar dhe me videoklip, përcjell Bota sot.

Një këngë që flet për dashurinë, është sjellë nga artistët mjaft bukur me një klip që i përshtatet këngës./BS/