subscribe
Julia Roberts përfshihet në debat me një komentuese në Instagram

Mediale Vip

Julia Roberts përfshihet në debat me një komentuese në Instagram

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 07:44
Julia Roberts

Aktorja Julia Roberts mund të jetë e re me llogari aktive në Instagram, por ajo është eksperte për t’iu kundërvënë komenteve negative që vijnë në adresë të saj.

Këtë e vërteton edhe rasti i fundit që i ka ndodhur aktores Roberts. Ajo ka replikuar me një komentuese, pasi postoi një foto gjatë Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Toronto.

Aktorja 50 vjeçare ka krahasuar pamjen e saj ma atë të aktores Joan Crawford. Por ajo u përqesh nga komentuesja duke thënë se ”Joan Crawford ka një pamje më të mirë dhe më klasike. Julia ka një ngjyrë të zezë të thonjëve të shëmtuar”, shkruan msn.

Por Julia nuk e la me aq dhe ja ktheu menjëherë komentin.

”Është në fakt një polish me flamurin e kristaleve të granave, në rast se dëshironi të redaktoni komentin tuaj nga ‘polish që do të thotë ngjyrë e shëmtuar i thonjve të zinj’ në polonisht në polonisht do të thotë  me kristale Garnet. Thjesht thuaj”.

Image