subscribe
Puthja e Miley Cyrus me Liam Hemsworth është një vepër arti

Mediale Vip

Puthja e Miley Cyrus me Liam Hemsworth është një vepër arti

Më: 13 shtator 2017 Në ora: 17:09
Liam dhe Miley

Tashmë është bërë gati një vit që Liam dhe Miley e kanë bërë lidhjen zyrtare në Instagram.

Mbrëmjen e kaluar Hemsworth ndau me ndjekësit e tij një selfie teksa puthej me “ëngjëllin e tij të vogël”. Për me tepër ishte dhe krenar për këtë foto, më së shumti sepse i vendosi një filter që e bëri të dukej si një vepër arti. 

“Jeta është më e mirë e pikturuar”, shkruan ai.

Image
Liam dhe Miley