subscribe
Programi i pazakontë i aktorit seksi, ngrihet në 2:30 të mëngjesit për stërvitje

Mediale Vip

Programi i pazakontë i aktorit seksi, ngrihet në 2:30 të mëngjesit për stërvitje

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 18:19
Mark Wahlberg

Aktori 47 vjeç, Mark Wahlberg e merr shumë seriozisht programin e tij ditor duke bërë disa herë stërvitje.

Pyetja e një ndjekësi në Instagram bëri yllin hollivudian të tregojë se si arrin të ketë forma aq të mira trupore në këtë moshë.

Në programin e tij ekzistonin 2 stërvitje që zgjasin më shumë se dy orë, vaktet me orare si dhe puna. Cdo gjë i ka lënë ndjekësit e tij pa fjalë pasi është e habitshme që një mashkull në këtë moshë të ketë një program të tillë.

Ja si është një ditë tipike e Mark:

2:30-Zgjimi

2:45-Koha e lutjes

3:15- Mëngjesi

3:40-5:15 – Stërvitja

5:30- Ushqimi i vecantë pas stërvitjes

6:00 – Dush

7:30- Lojë golfi

8:00 – Ushqim mes vakti

9:30 – Terapi për muskujt

10:30 –Ushqim mes vakti

11:-00- Koha e familjes, mbledhje, telefonata pune

1:00- Dreka

2:00- Mbledhje, telefonata pune

3:00- Marr fëmijët nga shkolla

3:30- Ushqim mes vakti

4:00- Stërvitja e dytë

5:00- Dush

5:30- Darka, koha e familjes

7:30- Koha e gjumit.

Image