subscribe
Çiljeta dhe Afërdita "mbrëmje' vajzash" së bashku

Mediale Vip

Çiljeta dhe Afërdita "mbrëmje' vajzash" së bashku

Më: 11 shtator 2018 Në ora: 07:56
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja Afërdita Dreshaj prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri.

Pas dasmës së saj të realizuar gjatë muajit qërshor, duket se bukuroshja ka vendosur ta kalojë disa ditë në Tiranë. Pas takimit me disa nga miqtë e saj ajo ka kaluar një mbrëmje vajzash me këngëtaren Ciljeta Xhilaga. 

Dy vajzat e njohura të showbiz-it bashkë me mikeshat e tyre kanë vendosur t’ia dedikojnë mbrëmjen vetëm njëra-tjetrës dhe këtë fakt e kanë treguar edhe në rrjete sociale. Gjithashtu me to është bashkuar edhe djali i Ciljetës, Fernando i vogël. 

Image