subscribe
Vogëlushja më e bukur shqiptare sapo ka mbushur 10 vjeçe

Mediale Vip

Vogëlushja më e bukur shqiptare sapo ka mbushur 10 vjeçe

Më: 10 shtator 2018 Në ora: 11:48
Menora Morina,

Ajo është fëmija më i famshëm shqiptar, e ka shumë çmime kudo në botë deri te ai më i madhi “Winner në Histori”. Po flasim për vogëlushen më të bukur shqiptare Menora Morina, pasi ajo sapo ka festuar 10 vjetorin e lindjen me një super organizim e me plot supriza. Edhe nga stafi ynë i urojmë 100 vite të lumtura e plot suksese kudo e të jetë e bukur dhe e zgjuar si gjithmonë!.BS

Image
Image

 

 


 

Komentet
comments powered by Disqus