subscribe
Juliana tregon fundshpinën

Mediale Vip

Juliana tregon fundshpinën

Më: 13 shtator 2017 Në ora: 07:04
Juliana Sulimeni

Juliana Sulimeni, e njohur ndryshe si mbretëresha braziliane e Instagramit më 11 milion përcjellësa, ka vendosur që të “kall” rrjetet duke treguar funshpinën. Aktorja dhe bukuroshja është e njohur në Brazil për rolet e saj në telenovela.