subscribe
Liam Payne sytë kah Dua Lipa

Mediale Vip

Liam Payne sytë kah Dua Lipa

Më: 25 gusht 2018 Në ora: 15:53
Liam Payne

Këngëtari i njohur, Liam Payne pasi që u nda nga modelja Cairo Dwek, ka shprehur simpatinë e tij për këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Gjatë një emisioni në ‘Capital FM’, u luajt një lojë, ku ai duhej të i gjente se kush po i shkruante në Twitter. Liam lexoj një ‘tweet’ ku shkruhej “I dashuri më i mirë”.

Pasi që e lexoj, këngëtari tha: “A është kjo nga Dua Lipa? Sa do doja që të ishte nga ajo!”

Kjo erdhi pasi Liam e bëri ‘follow’ Duan në Instagram por duket se shqiptarja nuk ishte e interesuar pasi që nuk ja kthehu ‘followin’.

Dua Lipa është në lidhje me  Isaac Carew dhe në fotografitë dhe paraqitjet e tyre duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Image
Komentet
comments powered by Disqus