subscribe
Rashel Kolaneci provokon e veshur me bikini

Mediale Vip

Rashel Kolaneci provokon e veshur me bikini

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 07:04
Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci vazhdimisht ka ditur të tërheqë ndjekësit në Instagram.

Këtë herë ajo e ka bërë këtë edhe më fuqishëm, duke pozuar me bikini.

Ajo sigurisht njihet për linjat e sa trupore dhe këtë herë dëshmoi se ka forma të perfeksionuara. Madje ajo ka vënë në pah edhe flokët shumë të gjata dhe syzet të përdorura si aksesorë.