subscribe
Mbani frymën! Françeska Jaçe çmend çdo mashkull, pozon duke hapur këmbët

Mediale Vip

Mbani frymën! Françeska Jaçe çmend çdo mashkull, pozon duke hapur këmbët

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 23:58
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe është një ndër modelet më të ndjekura dhe më aktive në rrjetet sociale.

Shpeshherë modelja është përfolur për fotot sensuale, por edhe ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen me një foto e tillë.

Duke pozuar në një jaht me bikini dhe me këmishë të zbërthyer, Françeska provokon me këmbë të hapura. Edhe këtë radhë modelja nuk ka ngurruar të tregojë format e saj bombastike.

Image
Image