subscribe
Këto janë fjalët e Agnesa Vuthajt për ditëlindjen e motrës!

Mediale Vip

Këto janë fjalët e Agnesa Vuthajt për ditëlindjen e motrës!

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 19:31
Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj është njëra nga femrat më atraktive në skenën shqiptare.

Jo më kot ajo është zgjedhur “Miss Kosova 2003”, epitet që vazhdon të zotërojë edhe në ditët e sotme.

Duke qenë se cilësohet një nga femrat më tërheqëse shqiptare, Vuthaj paska edhe një motër të bukur dhe të ngjajshme si ajo.

Me rastin e ditëlindjes, Agnesa zgjedh fjalët më të bukura për të uruar personin më të dashur, motrën e saj.

“Sot është një nga ditët më të bukura, data e lindjes së motrës sime, engjullit tim mbrojtës në rrugëtimin tim që nga fëmijëria e që vazhdon të më këshillojë dhe mbrojë cdo ditë!”, ka shkruar ajo në një nga postimet.

Image