subscribe
Nicky Minaj ndihet e rilindur pas ndarjes nga Meek Mill

Mediale Vip

Nicky Minaj ndihet e rilindur pas ndarjes nga Meek Mill

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 17:39
Nicky Minaj dhe Meek Mill

Nicki Minaj ka folur për herë të parë për albumin e saj të ri dhe ka zbuluar më tepër për jetën e saj pas ndarjes nga i dashuri i saj, Meek Mill. “Ndihem sikur ikonat e vërteta zhvendosin muzikën, ngrenë muzikën, kalojnë muzikën.

Unë në fakt ndihem fajtore kur diçka e kaloj shpejt, duhet shumë punë për të arritur gjëra të mira.”

Në një intervistë për prestigjiozen ‘Elle” reperja e famshme tregoi për projektet dhe planet e së ardhmes dhe gjithashtu rrëfeu se si jeta personale e saj filloi të tërhiqte më tepër vëmendje se karriera e saj.

“Kam kaluar një moment ku nisa të njihja veten për herë të dytë, e pas kësaj kuptova se karriera ime ka vërtetë rëndësi. Ndihem sikur jam zgjuar e jam rilindur përsëri”.