subscribe
Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhin

Mediale Vip

Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhin

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:36
Luana Vjollca

Moderatorja ose këngëtarja e njohur sapo ka publikuar projektin e saj muzikor, një këngë e ardhur në bashkëpunim me këngëtarin e njohur të muzikës popullore, Bujar Qamilin.

Kënga menjëherë bëri buj duke u komentuar në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale, të shumtë kanë qenë fansat e këngëtares që e kanë komentuar këngën e fundit.

Por mesa duket nuk janë vetëm komentet që shohim ne në rrjetin e saj social “Instagram”, Luana ka treguar se të shumë kanë qenë edhe mesazhet që ka marrë në privat, njësoj si mesazhi i fundit që i është dërguar asaj në “Instadirekt”. Luana e ka parë të arsyeshme që këtë mesazh ta bëjë publik për të gjithë.

Në mesazhin e marrë nga një fans i saj, ku Luana e ka publikuar në “Instastoty”, ajo ka shkruar “motiv” sepse ndjekësi i saj tregon se është një nga dashamirësit e saj dhe se i pëlqen çdo gjë që ajo bën.

Image