subscribe
Roza Lati feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën ajo sot

Mediale Vip

Roza Lati feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën ajo sot

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:34
Roza Lati

Sot moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, ka festuar ditëlindjen. Urimi i parë për të erdhi nga Rezarta Shkurta, e cila në “Instagramin” e saj postoi edhe foto të zhveshur të moderatores, duket se fotot kanë qenë një dhuratë që Roza i ka bërë vetes në këtë ditëlindje.

Edhe Roza vetë i bëri publike imazhet ku shfaqej tërësisht e zhveshur dhe poshtë imazheve të postuara në “Instagram” shkruante: Gëzuar ditëlindjen Roza.

Përveç fotove Roza na habiti edhe me moshën, në fakt nuk e prisnim, por moderatorja super energjike feston përvjetorin e saj të 26. Urime Roza dhe presim më shumë surpriza nga ti.

Image