subscribe
Ekrem Krasniqi, fotografi më i kërkuari i këtij viti

Mediale Vip

Ekrem Krasniqi, fotografi më i kërkuari i këtij viti

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 17:36
Ekrem Kriasniqi

E ka pasion dhe është i dashuruar pas kamerës dhe aparatit të tij fotograf e falë përkushtimit e bën atë një prej të paktëveve fotograf dhe produksion video që të jetë i kërkuar kudo. Ky është djaloshi Ekrem Krasniqi që mund të themi se ka qenë fotografi më i i kërkuar këtë kohë i mbrëmjëve rinore disomos atyre të maturantëve. Por Eki siç e njohin të gjithë ka edhe produksionin e tij filmik “EL Production” ku është i pranishëm dhe shumë i kërkuar nëpër gëzime dhe dasmat shqiptare duke realizuar foto dhe video vërtetë super cilësore dhe artistike, disa prej të cilave po ua sjellim edhe më poshtë.BS

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus