subscribe
Klaudia Pepa pa të brendshme, fituesi i “Big Brother” tërbohet dhe ja çka bën

Mediale Vip

Klaudia Pepa pa të brendshme, fituesi i “Big Brother” tërbohet dhe ja çka bën

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 07:40
Klaudia Pepa

Balerina e njohur Klaudia Pepa pak minuta më parë dogji rrjetin me një foto të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku kishte pozuar në shtrat pa të brendshme.

Foto mori menjëherë shumë reagime nga fansat e saj, mirëpo mes tyre ka tërhequr vëmendjen komenti i fituesit të edicionit të 8 të Big Brother, Vesel Kurtishaj.

Siç duket, foto hot e Klaudias e ka tërbuar Veselin, i cili i ka lënë një emoji me dy sy me yje dhe një flakë. Mirëpo balerina ende nuk e ka pëlqyer apo i ka kthyer përgjigje komentit të tij.

Image
Image