subscribe
Lumi B publikon këngën ‘Machiato’

Mediale Vip

Lumi B publikon këngën ‘Machiato’

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 17:30
Lumi B

Lumi B sapo ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar ‘Machicato’.

Kënga është realizuar nga CekizBeatz dhe BigBang. Tekst i këngës është shkruar nga vetë Lumi B dhe ka një realizim të veçantë në videoklip.

Madje në videoklip Lumi ka edhe disa femra të cilat duken shumë tërheqëse përderisa ritmi i këngës është mjaft verore.

Komentet
comments powered by Disqus