subscribe
Rrushi i Rahovecit rrezitet n’deti!

Mediale Vip

Rrushi i Rahovecit rrezitet n’deti!

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 10:00
Kaqushe Thaqi

Edhe pse ende nuk ka filluar sezona e pushimeve verore, Kaqushja, apo “rrushi i Rahovecit” tashmë ka marrë ngjyrën duke u parapërgatitur për sezonën e nxehtë verorë.

Kaqushe Thaqi, moderatorja dhe top modelja e njohur kosovare, e cila tashmë ka marrë emrin “Rrushi i Rahovecit”  këto ditë ka nisur pushimet verore në një bazen.

Foto që i shihni flasin për rrezitjen e Kaqushës!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus