subscribe
Të gjithë me sy nga Oriola Marashi! Shfaqet me gjysmën e gjoksit jashtë dhe bikini super të vogla

Mediale Vip

Të gjithë me sy nga Oriola Marashi! Shfaqet me gjysmën e gjoksit jashtë dhe bikini super të vogla

Më: 8 qershor 2018 Në ora: 09:13
Oriola Marashi

Prej kohësh kishim vënë re mungesën e postimeve provokuese, ashtu siç di të bëjë vetëm Oriola Marashi. Por mesa duket pritjes tonë i erdhi fundi, bukuroshja është rikthyer me imazhe super hot, që padyshim kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve dhe të medias rozë.

Oriola Marashi duket se ka qenë në bregdet dhe momenti kur është filmuar bukuroshja duket se sapo kishte dalë nga uji. Ajo ka veshur një bluzë shumë të shkurtër, e cila i nxjerrë jashtë gjysmën e gjoksit.

Ndërsa përsa i përket bikinit, ajo ka zgjedhur një palë shumë të vogla, aq sa për të mbuluar pjesët më intime, Oriola ka ditur se si të rikthehet fuqishëm dhe të na bëj të gjithëve ta shikojë.

Image