subscribe
Ja cili deputet mahnitet pas Miss Grand Albania 2018!

Mediale Vip

Ja cili deputet mahnitet pas Miss Grand Albania 2018!

Më: 23 maj 2018 Në ora: 14:13
Dashuria Bilaj

Ajo është vajza më e bukur shqiptare tashmë pasi mban në kokë kurorën e Miss Grand Albania 2018. E kemi fjalën për Dashuria Bilaj, e cila çdo ditë ka ftesa për të qenë e pranishme në programe të ndryshme televizive, ku edhe programi i ndjekur në RTV21 “Kojshia Shoë” e ka pasur bukuroshen në studio. Por Missi ka qenë përkrah si e ftuar me deputetin më atraktiv shqiptar Milaim Zekaj që shquhet edhe për mënyrën e thënises së gjëravë drejtpërdret edhe pa tabu, ku i ka dhënë edhe komplimemte vajzës së bukur, njëkohësisht duke thënë se kudo që ai shkon në botë krenohet për bukurinë shqiptare. Dushuria ka treguar se sa kurora bukuri ka deri më tani dhe se si po përgaditet për të përfaqësuar bukurinë shqiptare në Tajlandë.BS

Komentet
comments powered by Disqus