subscribe
Ja si e quan reja e Afrimit-Albertina vjehrrin e saj

Mediale Vip

Ja si e quan reja e Afrimit-Albertina vjehrrin e saj

Më: 6 shtator 2017 Në ora: 11:57
Afrim Muçiqi me djalin dhe renë

Këngëtari Afrim Muçiqi është mjaft i dashur për publikun, me karrierë të bujshme dhe shumë këngë hite.

Respektin dhe pëlqimin në muzikën që bën e ka edhe nga reja e tij, Albertina, e cila këtë e tregon shpesh përmes fotove të publikuara në rrjete sociale.

Këtë herë, Albertina përmes një video që ka publikuar në llogarinë e saj në Facebook, e ka quajtur vjehrrin e saj mbret.

Bukuroshja e familjes Muçiqi, Albertina, ka dhënë shembull se si duhet të ketë një raport me vjehrrin.

Image