subscribe
Naser Berisha e tha përsëri: “Gjilani kryeqytet i futbollit shqiptar”

Mediale Vip

Naser Berisha e tha përsëri: “Gjilani kryeqytet i futbollit shqiptar”

Më: 21 maj 2018 Në ora: 16:37
Naser Berisha

Eshtë fakt se ai ka qenë i pari që ka thënë se Gjilani është kryeqyteti i futbollit shqiptar, e jo vetëm këto ditë ku ekipi i tij i zemrës Drita ka fituar, por shumë kohë më parë, tashmë ai përveç se e rikujton këtë thënie kështu “-Prishtina kryeqytet i Kosoves -Prizreni kryeqytet historike -Gjilani kryeqytet i futbollit Shqiptar -Drita Kampion 2017/18!”, ai ka më shumë aryseje.

Po flasim për artistin e njohur Naser Berisha, i cili kishte postuar dy statuse si me ironi të bukur ndaj prishtinalive por me zemër tek skuadra kampione tashmë e vendlindjes së tij. Më poshtë i keni të dy statuset e publikuara të rokerit dhe producentit të njohur.BS

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus