subscribe
Vendi ku do ta kalojnë muajin e mjaltit Meghan dhe Harry

Mediale Vip

Vendi ku do ta kalojnë muajin e mjaltit Meghan dhe Harry

Më: 21 maj 2018 Në ora: 08:21
Duka dhe Dukesha e Sussexit

Duka dhe Dukesha e Sussexit do të fluturojnë shumë kilometra larg shtëpisë për muajin e tyre të mjaltit.

Çifti thuhet se do të udhëtojnë në Nambi, në jugperëndim të Afrikës.

Harry thuhet se ka kryer më parë rezervimin në një hotel prej 600 eurosh.

Ai shpreson ta dërgoj Meghan te një nga atraksionet më të mira, në Hoanib Valley Camp.

Me katër orë udhëtim me makinë nga qyteti më i afërt, vendi duket fantastik.

Image
Image