subscribe
Troye zbuloi një lajm të mirë gjatë koncertit të Taylor

Mediale Vip

Troye zbuloi një lajm të mirë gjatë koncertit të Taylor

Më: 20 maj 2018 Në ora: 13:08
Taylor Swift dhe Troye Sivan

Taylor Swift u bashkua nga një mysafir shumë i veçantë gjatë koncertit të saj të fundit, Troye Sivan!

Këngëtari 22-vjeçar doli në skenë bashkë me këngëtaren 28-vjeçare gjatë shfaqjes së saj në kuadër të turneut botëror “Reputation” në stadiumin Rose Bowl në Pasadena të Kalifornisë.

Në skenë, Troye zbuloi një surprizë për fansat e tij – ai njoftoi se albumi i tij i ri me emrin “Bloom” do të dalë më 31 gusht.