subscribe
Djali i Majkut feston ditëlindjen, Majlinda me urim special

Mediale Vip

Djali i Majkut feston ditëlindjen, Majlinda me urim special

Më: 19 maj 2018 Në ora: 14:31
Majlinda me djalin e saj dhe Majk

Për reperin Majk dhe bukuroshen Majlinda Zeka dita e sotme është ndër datat e tyre më të veçanta. Kjo pasiqë djali i tyre, Roani sot feston ditëlindjen e parë, shkruan rtv21.tv Me rastin e ditës së lindjes së bukuroshit të saj, Majlinda ka uruar të birin me fjalët më të bukura.

Përmes disa imazheve të bukura, të cilat i ka bërë Roanit me rastin e ditës së tij të veçantë, bukuroshja Zeka është shprehur se do t’i kshtojë atij një jetë. ”Gezuar ditelindjen e pare te uroj shendet, femijeri te lumtur ,fat dhe shume suksese ne jete ! Te don mami shume lumturia im”, ka shkruar Majlinda krahas imazheve të publikuara.

Në imazhet e bukura të Roanit, e ëma e tij ka marrë urime të shumta në instagram. Ndryshe, Majku dhe Majlinda i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por dyshen i lidhë gjithmonë Roani.

Image
Image