subscribe
Dasma mbretërore: Arrijnë edhe ish të dashurat e Princit Harry

Mediale Vip

Dasma mbretërore: Arrijnë edhe ish të dashurat e Princit Harry

Më: 19 maj 2018 Në ora: 12:44
Ish të dashurat e Princit Harry

Dy ish të dashurat e Princit Harry po marrin pjesë në dasmë.

Cressida Bonas e cila ishte në lidhje me Harry prej 2012 deri në vitin 2014 dhe Chelsy Davy që ishte në lidhje me princin prej vitit 2004 deri 2010.

Ato janë midis 600 të ftuarve në dasmë që do të zhvillohet edhe pak orë në Londër.

Image