subscribe
Angelina arrin në Londër por jo për dasmën mbretërore

Mediale Vip

Angelina arrin në Londër por jo për dasmën mbretërore

Më: 19 maj 2018 Në ora: 09:07
Angelina Jolie

Angelina Jolie ka arritur në Londër, por mos prisni që ta shihni në dasmën mbretërore.

Aktorja 42-vjeçare dhe fëmijët e saj janë në qytet, megjithëse nuk do të festojnë me Meghan Markle dhe Princin Harry në Ëindsor Castle, sipas People.

Njëra prej arsyeve pse Angelina është në Londër mund të jetë roli i saj si profesoreshë në shkollën e ekonomisë dhe shkencave politike në Londër.