subscribe
Lida sjell projektin "Kush je ti", një këngë mjaft e bukur

Mediale Vip

Lida sjell projektin "Kush je ti", një këngë mjaft e bukur

Më: 18 maj 2018 Në ora: 13:29
Elida Dashi Gaci

"Kush je ti" kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistja Elida Dashi Gaci. Kënga është punuar me muzikë dhe tekst nga Kreshnik Avdiu e orkestrimi është realizuar nga Ardian Kastrati. Ky projekt ka dhe një klip të bukur realizuar në bregdetin e Sarandës nga Creativ Films, e falë vokalit të Lidës ka nisur të dëgjohet mjaft e duke u pëlqyer nga të gjithë.BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus